Yurtiçi Kargo Personel Davranışı

Sinan İ. |

10 Temmuz 2015 Günü saat 13:00 Civarında Zonguldak Çaycuma şubesi tarafından 1 haftadır şubede bekletilen ürünüm elime ulaştı. İnternetten alışveriş yaptığım, ürün hatalı ürün geldi ve kuryeyi aradım. Geldi ve iadeyi aldı. Kuryeden takip talep ettiğimde şubeyi arayın alın dedi. İş yoğunluğu nedeniyle arayamadım cumartesi alırım diye düşündüm.

Cumartesi şubeyi aradım ve teli açan olmadı, çağrı merkezini aradığımda kargonuz yok iade yapılan dediler. Zararımı kim karşılayacak, iade girmem gerekiyor dedim. Çağrı merkezi U***'a yönelttim şubeyi arayın bizle alakası yok dedi. Tartıştık ve kendinden emin tavırları olan U**** haklı olduğumu anladı, sorun kaydı açtı. Benim mağduriyetim nasıl gidecek?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Davranış Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sinan İ.
  13 Temmuz
  14:09

  Şahsıma hiç bir acıklama yapmadınız ve zararımı karşılamadınız. Sorunumu nasıl çözdceksiniz? Beni sizden arayan olmadı hiç:) nasıl emin davranabiliyosunuz işlem yapmadan müşteriye açıklama yapıldı diye?

 • 13 Temmuz
  12:10

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Müşteri İlişkileri

 • Sinan İ.
  12 Temmuz
  02:13

  Yakın bir zamanda Goldmaster Elektronik firmasına İstanbul'a Servise bir ürün gönderdim. Yanlış adrese sevk ettiniz sonra geri çektiniz. Adres bilginiz tamamlyla yanlış. Bana gelecek ürünleri Amcama teslim ediyorsunuz Özel içerikli kargoları özellikle. Bu hatalarinizi örtbas edemezsiniz. 3/4 defa yanlış yaptınız şahsıma. Sizinle asla bir daha Çalışmayacağım!

 • Sinan İ.
  12 Temmuz
  02:08

  Hepsinden geçtim Çaycuma şube ve çağri merkezi o kadar sorumsuz ki. Şube iade kargosunu cıkartmaz çağri merkezi de Sallamasyon görüsmeler yapar. Başta kayıt açmamak için Sorulari başka yöne çekerler sonra da Kaydı açarlar. Suçu şubeye yıkarlar. Siz şubeninizi denetlemiyorsanız Müşteriler Mağdur oluyorsa Bu bizim hatamız mı? Bu şikayetimi Her Foruma Yazacağım. Nasıl bir firma olduğunuzu Ve Nasıl Görevlilere sahip olduğunuzu Herkes Anlayacak.