13 Temmuz 2015

Yurtiçi Kargo Personel Davranışı

10 Temmuz 2015 Günü saat 13:00 Civarında Zonguldak Çaycuma şubesi tarafından 1 haftadır şubede bekletilen ürünüm elime ulaştı. İnternetten alışveriş yaptığım, ürün hatalı ürün geldi ve kuryeyi aradım. Geldi ve iadeyi aldı. Kuryeden takip talep ettiğimde şubeyi arayın alın dedi. İş yoğunluğu nedeniyle arayamadım cumartesi alırım diye düşündüm.

Cumartesi şubeyi aradım ve teli açan olmadı, çağrı merkezini aradığımda kargonuz yok iade yapılan dediler. Zararımı kim karşılayacak, iade girmem gerekiyor dedim. Çağrı merkezi U***'a yönelttim şubeyi arayın bizle alakası yok dedi. Tartıştık ve kendinden emin tavırları olan U**** haklı olduğumu anladı, sorun kaydı açtı. Benim mağduriyetim nasıl gidecek?

Sinan 192 Okunma

Cevaplar

 • Sinan 13 Temmuz 2015

  Şahsıma hiç bir acıklama yapmadınız ve zararımı karşılamadınız. Sorunumu nasıl çözdceksiniz? Beni sizden arayan olmadı hiç:) nasıl emin davranabiliyosunuz işlem yapmadan müşteriye açıklama yapıldı diye?

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi13 Temmuz 2015

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

 • Sinan 12 Temmuz 2015

  Yakın bir zamanda Goldmaster Elektronik firmasına İstanbul'a Servise bir ürün gönderdim. Yanlış adrese sevk ettiniz sonra geri çektiniz. Adres bilginiz tamamlyla yanlış. Bana gelecek ürünleri Amcama teslim ediyorsunuz Özel içerikli kargoları özellikle. Bu hatalarinizi örtbas edemezsiniz. 3/4 defa yanlış yaptınız şahsıma. Sizinle asla bir daha Çalışmayacağım!

 • Sinan 12 Temmuz 2015

  Hepsinden geçtim Çaycuma şube ve çağri merkezi o kadar sorumsuz ki. Şube iade kargosunu cıkartmaz çağri merkezi de Sallamasyon görüsmeler yapar. Başta kayıt açmamak için Sorulari başka yöne çekerler sonra da Kaydı açarlar. Suçu şubeye yıkarlar. Siz şubeninizi denetlemiyorsanız Müşteriler Mağdur oluyorsa Bu bizim hatamız mı? Bu şikayetimi Her Foruma Yazacağım. Nasıl bir firma olduğunuzu Ve Nasıl Görevlilere sahip olduğunuzu Herkes Anlayacak.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön