18 Ocak 2014

Yurtiçi Kargo Pendik Şubesi Kargomu Getirmiyor Şubede Bekletiyor!

190865326313 no'lu gönderi koduna sahip kargom 2 gündür Pendik Yurtiçi Kargo şubesinde kasıtlı olarak bekletiliyor ve tarafıma teslim edilmiyor. Daha önce de aynı şube 30 aralıkta şubeye ulaşan kargomu 4 ocakta teslim etti.

Kesinlikle gün içinde hiç bir aramaya cevap verilmiyor. Müşteri hizmetlerini aramaktan yoruldum. Bu ay bütün konuşma dakikalarımı Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ile konuşmaya harcadım.

Zaten müşteri hizmetlerinin en az hatta bekletme süresi 8 dk. Kesinlikle 8 dakikadan önce müşteri hizmetleri yetkilisine ulaşamıyorsunuz. Zaten ulaşsanız da bir şey değişmiyor. Standart cümleler. "Şikayet kaydınızı oluşturuyorum beyefendi başka yardımcı olabileceğim bir konu var mı?" deyip kapatıyorlar.

Kadir 26 Okunma

Cevaplar

  • Kadir 21 Ocak 2014

    Hep standart cevaplar. Bu ay telefonumun konuşma sürelerini yurtiçi kargoyu arayarak harcadım. Kargom İstanbul içinde 6 günde teslim edildi. Ocak ayı telefon faturamın Yurtiçi Kargo tarafından ödenmesini talep ediyorum.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön