Yurtiçi Kargo Paket Şubede Ramazanı Gördü, Bayramı Bekliyor

Fatma D. |

Şirket kanalıyla gönderdiğim kargom 13 Haziran'dan beri şubede bekliyor. Sayfada yazı Kargonuz dağıtım gününü beklemektedir, ilk dağıtım gününde teslim sürecine başlanacaktır. Eh haklılar daha yeni geldi. Daha dur diş buğdayı yapıcağız. Şubeye nasılsa ulaştım kargom sizde 10 gündür dedim telefonu yüzüme kapadı. 23. 06.2015 saat:14:25 bekliyoruz.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Haziran
  14:09

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında yazılı açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Müşteri İlişkileri

 • Fatma D.
  24 Haziran
  15:47

  Şirket kanalıyla gönderdiğim dosya kişiye ulaştırılmadı. Gerekçe adres teslimat adresi dışındadır. Ama aynı şube... ... Gönderi koduyla başka bir koliyi aynı kişiye ulaştırdı. Tabi şube telefonlarına ulaşmak uzaya çıkmak kadar kolay! Dolayısıyla çağrı merkezine ulaştım. 20. 06.2015
  şubenin çağrı merkeziyle görüştüğünde verdiği cevap... . Biz koliyi götürürüz ama dosyayı hayır... ... Yani biz şubelere soralım
  , siz ne taşırsınız. Dosya, koli, evrak sonra rica etsek, hatta rüşvet mi teklif etsek... ... ... . Bilemedim hiç yakışmadı size, lütfen söz verdiğimiz gibi değil, beğendiğimizi taşırız, der misiniz.