24 Haziran 2015

Yurtiçi Kargo Paket Şubede Ramazanı Gördü, Bayramı Bekliyor

Şirket kanalıyla gönderdiğim kargom 13 Haziran'dan beri şubede bekliyor. Sayfada yazı Kargonuz dağıtım gününü beklemektedir, ilk dağıtım gününde teslim sürecine başlanacaktır. Eh haklılar daha yeni geldi. Daha dur diş buğdayı yapıcağız. Şubeye nasılsa ulaştım kargom sizde 10 gündür dedim telefonu yüzüme kapadı. 23. 06.2015 saat:14:25 bekliyoruz.

Fatma 18 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi26 Haziran 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında yazılı açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

  • Fatma24 Haziran 2015

    Şirket kanalıyla gönderdiğim dosya kişiye ulaştırılmadı. Gerekçe adres teslimat adresi dışındadır. Ama aynı şube... ... Gönderi koduyla başka bir koliyi aynı kişiye ulaştırdı. Tabi şube telefonlarına ulaşmak uzaya çıkmak kadar kolay! Dolayısıyla çağrı merkezine ulaştım. 20. 06.2015 şubenin çağrı merkeziyle görüştüğünde verdiği cevap... . Biz koliyi götürürüz ama dosyayı hayır... ... Yani biz şubelere soralım , siz ne taşırsınız. Dosya, koli, evrak sonra rica etsek, hatta rüşvet mi teklif etsek... ... ... . Bilemedim hiç yakışmadı size, lütfen söz verdiğimiz gibi değil, beğendiğimizi taşırız, der misiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön