03 Eylül 2015

Yurtiçi Kargo Özel Bilgilerimiz Havada Uçuşuyor!

Yurtiçi Kargo ile tarafıma bir paket gönderiliyor. Ben kargo ücretini asgariye indirmek adına paketimin şubeme teslim yapılmasını talep ettiğim halde ''müşterinin adres bilgileri sistemimizde kayıtlı adresine gönderelim'' denilip satıcıya benim vermek istemediğim adres bilgilerimi Yurtiçi Kargo satıcı ile paylaşıyor. 3 lira fazla kargo bedeli yansıtabilmek için böyle bir yönteme başvurduklarını düşünüyorum.

Adres bilgileri insanların kişisel bilgileridir Yurtiçi Kargo'nun bu bilgileri 3. şahıslarla paylaşması ise yasal bir suçtur. Bu süreçte her türlü yasal hakkımı kanuni yönden arayacağımı bildirmek isterim. Ayrıca PTT'nin 5.60 TL'ye taşıdığı kargo bedelini bu şekilde 12 TL yansıtmıştır.

Özden 61 Okunma

Cevaplar

  • Özden03 Eylül 2015

    Üstüne birde kim olduğu belirsiz kargo personeli tarafından 13,35 TL kargo ücretini 13,5 olarak ödemek zorunda bırakıldım yurtıcı kargonun kişisel bilgilerimi 3.sahıslarla paylasma hakkı olmadıgından oturu avukatım nezdinde haklarında yasal işlem başlatacagımı bilmelerini isterim.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi03 Eylül 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön