27 Mayıs 2015

Yurtiçi Kargo Orantısız Kargo Paketlemesi Ve Bedeli

Şikayetim Yurtiçi Kargo'nun abartılı kargo bedeli. Şehir dışından bize gönderilen kargo içeriği sadece tek bir kına gecesi kıyafetiydi. Muhtemel 1 kilonun altında bile olabilir. Gerekirse hassas tartı ile ölçüp ağırlığını bildirebilirim. Şikayetçi olduğum husus; katlanıp bir küçük zarf poşete bile sığdırılabilecek bu kıyafetin kargo bedelinin 59,41 TL tutmasıdır.

Durumun acil olduğundan almak zorundaydık ve bu bedeli maalesef ödemek zorunda kaldık. Kargo bedelinin bu kadar yüksek olmasının nedeni 22 kg/ds yani en büyük xl ebatlı kutuya konulmasıdır. Kargo çalışanlarının vicdani davranıp göndereni uyarması profesyonelce olurdu diye düşünüyorum. Bu haksız bedelin iadesini istiyorum.

Ceyhun 65 Okunma

Cevaplar

  • Ceyhun 28 Temmuz 2015

    Konuyla ilgili zaman kendileri için kazanmak haricinde hiç bir şey yapılmadı maalesef. Maksat Şikayetvar sitesinde pozitif görünmek. Lütfen firmaların bu geri dönüşlerini olumlu olarak algılamayın.

  • Ceyhun 13 Haziran 2015

    Açıklamaya göre davranıp şubenize tazmin dilekçesi vermek istedim ama bana tekrar mail ile ulaşmamı istediler. Dilekçe doldurtmadılar kısacası, bakalım mail gönderip sonucu bekleyeceğim umarım zaman doldurup vazgeçirme amaçlı değildir.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi29 Mayıs 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön