Yurtiçi Kargo Orantısız Kargo Paketlemesi Ve Bedeli

Ceyhun K. |

Şikayetim Yurtiçi Kargo'nun abartılı kargo bedeli. Şehir dışından bize gönderilen kargo içeriği sadece tek bir kına gecesi kıyafetiydi. Muhtemel 1 kilonun altında bile olabilir. Gerekirse hassas tartı ile ölçüp ağırlığını bildirebilirim. Şikayetçi olduğum husus; katlanıp bir küçük zarf poşete bile sığdırılabilecek bu kıyafetin kargo bedelinin 59,41 TL tutmasıdır.

Durumun acil olduğundan almak zorundaydık ve bu bedeli maalesef ödemek zorunda kaldık. Kargo bedelinin bu kadar yüksek olmasının nedeni 22 kg/ds yani en büyük xl ebatlı kutuya konulmasıdır. Kargo çalışanlarının vicdani davranıp göndereni uyarması profesyonelce olurdu diye düşünüyorum. Bu haksız bedelin iadesini istiyorum.

Etiketler :

Paketleme/Kolileme Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ceyhun K.
  28 Temmuz
  15:23

  Konuyla ilgili zaman kendileri için kazanmak haricinde hiç bir şey yapılmadı maalesef. Maksat Şikayetvar sitesinde pozitif görünmek. Lütfen firmaların bu geri dönüşlerini olumlu olarak algılamayın.

 • Ceyhun K.
  13 Haziran
  13:29

  Açıklamaya göre davranıp şubenize tazmin dilekçesi vermek istedim ama bana tekrar mail ile ulaşmamı istediler. Dilekçe doldurtmadılar kısacası, bakalım mail gönderip sonucu bekleyeceğim umarım zaman doldurup vazgeçirme amaçlı değildir.

 • 29 Mayıs
  09:30

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Müşteri İlişkileri