15 Mayıs 2013

Yurtiçi Kargo Önce Yanlış Yönlendirip Sonra Azarlıyorlar!

Kargoyu imza ile teslim aldıktan sonra paketin içindeki ürünün hasarlı olduğunu gördük. Kapıdaki arkadaştan tutanak istedik. Ancak kendisinin yetkisi olmadığını, ürünü merkeze götürmemiz gerektiğini ve kendisini şahit gösterebileceğimizi söyledi. Ortaköy şubesini aradığımızda oradaki hanımefendi "ürün eksilmemişse önemli değil" gibi şeyler söyledi. Kendilerinin gelen ürün hasarlıysa tutanak tutmakla yükümlü olduğunu söylediğimde, çirkin bir üslupla "biz sonradan tutanak falan tutamayız" dedi.

Şubenizi bazen kullanmak zorunda kalıyoruz, yoğunluktan dolayı uzun süredir hizmet kalitenize önem vermiyorsunuz, tamam stratejiniz böyle olabilir ama lütfen en azından üslubunuza dikkat edin.

İhsan 22 Okunma

Cevaplar

  • İhsan02 Ağustos 2015

    Buradaki yanıtı yeni gördüm. Firma tarafından herhangi bir bilgilendirme yapılmadı. Yazılı açıklama da yapılmadı. Buradaki bilgi yanıltıcı.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik yazılı açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön