04 Mart 2015

Yurtiçi Kargo On Beş Gündür Kargomu Teslim Etmiyor.

Trakya bölge müdürlüğü ile en az 5 kez görüşmeme rağmen 3 kez gün verip kargomu getirmediler. Başka bir kargomu getiren kuryeye diğer kargom nerede diye sorduğumuzda o kargoyu şube müdürümüz getirecek diye anlamsız bir yanıt aldık. Sonuç olarak halen kargomuz gelmedi ve kimse bu sorunu çözemiyor. Altınşehir şube müdürü sorunu çözmek yerine sorunu uzatıyor. Tek bir yetkili sorunu çözemedi. Bu aynı şubeyle ikinci kez yaşadığım problem. Lütfen bu konuya bir yetkili el atsın artık.

Çetin 292 Okunma

Cevaplar

  • Çetin05 Mart 2015

    Hiçbir çözüm üretilememiş, firmadan ürünü geri almasını istemiş bulunmaktayım. Trakya Bölge Müdürlüğü ve Genel Müdürlük sorunumu çözememiştir. Altınşehir Şube müdürünün keyfiyeti yüzünden siparişimi iptal etmek zorunda bırakılmış bulunmaktayım. Genel müdürlük dahil geri dönüş yapacağını belirten hiçbir yetkili tarafıma dönüş yapmamıştır. Yurtiçi kargonun tüm yetkililerini, özellikle Altınşehir şube müdürünü kınıyorum.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi05 Mart 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön