Yurtiçi Kargo Nerede Olduğu Bilinmeyen Kargo!

Erdal K. |

27.09.2016'da tarafıma tahmini 2 gün teslim süreli kargo şubeye ulaşmamış. Şubedekiler öğlen bizi arayın bilgi verelim dediler. Defalarca aramama rağmen telefona bakan kimse olmadı. Kalkıp şubeye gittim. O ara tam nerede diye sormak için müşteri hizmetlerini aradım. Haramidere aktarmada denildi. Şubeye gittiğimde bana Haramidere de de olmadığı şu an nerede olduğunu bilmediklerini söylediler. Sonra tekrar müşteri hizmetlerini aradığımda Haramidere'den çıkmış yolda denildi.

Nerede olduğu belli olmayan bir kargo ve bana bugün teslim olacağı bilgisi paylaşılmış bir kargo! Şikayet oluşturun denildi. Oluşturdu sözde müşteri hizmetleri kayıt bilgisi verilmedi. Şubedeki personel bankoda bulunanlar telefona bakmıyorsunuz dediğimde cebimizi verelim ulaşırsın gibi lakayt cümleler kurarak dalga geçer gibi konuşmalar ve benim bu sorunu ikinci kez yaşıyor olmam. Gerçekten yazıklar olsun.

Etiketler :

Kayıp Kargo/Gönderi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdal K.
  30 Eylül
  10:46

  Arayıp halledeceğiz denildi ama bir gün daha geçti ama telefonda halledeceğiz demekten öteye geçmedi... Kaliteden güvenden bahsetmekten vazgeçin!

 • 29 Eylül
  17:50

  Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Yurtiçi Kargo Servisi AŞ

  Müşteri İlişkileri