Yurtiçi Kargo Natoyolu Şubesi.

Burcu K. |

Şube aracılığıyla iade etmek istediğim bir ürünün araya giren bayram tatili sebebiyle de iade süresinin son gününde göndermek üzere adresime kargo talebi oluşturdum. Online talep oluşturduktan sonra müşteri hizmetlerini de arayarak, durumun acil olduğunu, mutlaka bugün gelmeleri gerektiğini söyledim ikinci kez talep oluşturdum. İade edilecek ürün ağır olduğundan ve şubeye götürme olanağım olmadığından almaya geldiklerinde evde bulunmak için iş yerimden izin alarak bütün gün bekledim.

Kargo alım saatinin dolmasına 1 saat kala müşteri hizmetlerine durumu yeniden izah ettim ve şubeyle iletişime geçmelerini istedim. Yoğun olabileceklerini ve mutlaka geleceklerini söylediler. Şubeyi aradığımda zaten telefonlara yanıt vermediler. Sonuç olarak kargomu almaya gelen olmadı ve şuanda söz konusu ürünün iadesini muhtemelen almayacaklar, bu sorumsuzluğunuz konusunda ne yapmayı düşünüyorsunuz?

Etiketler :

Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burcu K.
  15 Temmuz
  17:22

  Calisma saatlerimde aradiklari için yapılan aramaya yanıt veremedim, dolayısıyla tarafıma herhangi bir bilgilendirme yapılmadı

 • 15 Temmuz
  16:45

  Sayın, KAHVECI

  Adres alım sorunu hakkında

  Tarafımıza iletilen 5961010 talebiniz ile ilgili Müşteri Hizmetleri Ekibimiz sizleri bilgilendirmiştir.

  Öneri ve taleplerinizi, 444 99 99 Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ve www.yurticikargo.com İletişim sayfasından bizlere iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetlerİ