Yurtiçi Kargo Müşteriyi Saf Yerine Koydular!

Onur K. |

05.08.2016 tarihinde bağlı olduğum ana bayiiden tarafıma kargo yollanıyor. 06.08.2016 tarihinde acil yedek parça ihtiyacımdan dolayı sabah saat 9'u geçerken kargoya gidiyorum ve görevli sistemin açılmadığını söylüyor, yarım saat sonra tekrar şubeye gidiyorum ve İzmir'den gelen aracı boşaltıyorlar dışarıda, içeriye sormamı öneriyorlar. İçeriye girip tekrar sistem açılmadı gibi saf yerine koyulmamak için başka bir çalışana yöneliyorum.

Fakat nereden bileyim tüm şube yüksek üniversite mezunuymuş! Karşılarındaki mühendisin bile saf olduğunu düşünerek kargonun halen taşıma durumunda olduğunu söylüyor! Saat 14:00 civarında tekrar şubeye gidiyoruz ve dağıtımda olduğunu söylüyorlar. Halen kargo bekliyorum. Kargomun elime ulaşmayıp müşterilerime karşı mahcup olduğuna mı yanayım? Yapamadığım işlerden dolayı maddi kaybıma mı yanayım? Saf yerine konduğuma mı yanayım?

Etiketler :

Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur K.
  12 Ağustos
  08:21

  Kimin e postası üzerinden bildirim yaptınız acaba çünkü sizden herhangi bir ileti almadım da. Hatta yorum yap butonuna basmadan tekrar gelen kutusunu kontrol ettim yurtiçi firmasından herhangi bir ileti bulunmuyor. Telefonla dönüş yaptılar, telefonu cebimden çıkaramdan aramayı sonlandırdılar, bir daha da arayan olmadı, oraya arandı ulaşılamdı diye not düştüklerine eminim.

 • 08 Ağustos
  16:13

  Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Yurtiçi Kargo Servisi AŞ

  Müşteri İlişkileri