25 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Müşteriye Eziyet Etmekten Zevk mi Alıyor?

24.10.2016 tarihinde teslim edilmesi gereken 190781749136 takip no.lu ürün teslim edilmedi. 25.10.2016 tarihinde kargonun geldiği Çiğiltepe şubesini aradığımda kargonun bugün dağıtıma çıkarılacağını ancak bina önünde teslim edileceğini söylediler. Her ne kadar itiraz edip kargonun adrese teslim olduğunu söylesem de nafile. Yardım edeyim birlikte taşıyalım dememe rağmen sonradan arayan müdire hanım da kaba bir şekilde "o zaman kargoyu göndermem" dedi ve itirazlarımı dinlemedi bile. Genel müdürlüğe şikayet etmek istedim. Her seferinde çağrı merkezi engeli ile karşılaştım. Çağrı merkezi ürünün 48kg olduğunu 30 kg'dan ağır ürünlerin bina önünde teslim edildiğini söylüyor. Ürünün 3 paketten oluştuğunu o halde 30 kg'lık kısmını çıkarın gerisini ben çıkarayım teklifimi de kabul etmiyorlar. Herhalde hamal tutup ürünü ücreti mukabili taşıtıp sonrada Tüketici Hakem Heyetine başvuracağım. Kınıyorum.

Raşit 46 Okunma

Cevaplar

  • Raşit26 Ekim 2016

    Sadece aradılar. Ama neticede 150kg. Lık 3 adet paketi bina önüne bırakıp gittiler. Çiğiltepe şubesindeki Müdire hanımın kabalığıda cabası oldu.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi26 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön