Yurtiçi Kargo Müşterisine Değer Vermeyen Kargo Firması!

Ahmed B. |

27 Mayıs 2016 Cuma günü çalıştığım iş yerine, kargo göndermek için 444 99 99 numaralı telefonu aradım kurye talep ettim. Aldığım bir ürünü zamanında iade etmem gerekiyordu. O günden bugüne kadar (03 Haziran 2016) 3-4 kez daha bu talebi yaptım. Ne gelen var ne giden.

Her seferinde çağrı merkezinde karşıma çıkan kişiye durumu anlattım, izah ettim. Bu durumla ilgilenmelerini istedim. Şubenin lakayıt davrandığını, telefonlarına ulaşılamadığını söyledim. Çağrı merkezinde kişilerin verdiği cevap "bugün için başvurmamışsınız" ya da "gelmişler ama sizi bulamamışlar" gibi sıradan ve iletişim çağında bir kargo şirketinin verebileceği en saçma cevabı verdiler.

Son aramamda şubeyi arayıp sorun dedim, bir müddet telefonda bekledim, hatta geri alınca bana söylediği şey şuydu "şubeye ulaşamıyorum, bu durumu bildireceğim" ( ( (: güler misin, ağlar mısın?

Etiketler :

Adresten Teslim Almama Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmed B.
  07 Haziran
  14:26

  Dün beni yine aradılar genel merkezden, kaçıncı kez arıyorlar ben de bilmiyorum artık. "Kurye talebiniz olmuştu, geldi mi? Yoksa kargoyu yolladınız mı? " diye sordular. Desemki "Evet yolladım", tamam deyip burayada "Sorunu çözdük" diye bilgi verecekler galiba...

  "Hayır" dedim, kurye istiyorum. "Ama bugün geç oldu ancak yarın (07 Haziran 2016) gelebilirler" dedi, utanmadan.

  Bekliyorum şu saat olmuş (07 Haziran 2016 Saat:14:25)

 • Ahmed B.
  05 Haziran
  22:40

  Şikayetim bana mı bildirmişler? Ben zaten şikayet ettim neyi bildiriyorsunuz? "Probleminizi çözdük" diye mesaj atın veya arayın da görelim kalitenizi.
  Kelime oyunları yapmayın, yeter! Ya da susun... Bakalım durum genel müdürünüze intikal edince neler olacak çok merak ediyorum.

 • 04 Haziran
  10:15

  Sayın , Özdemir

  Yaşamış olduğunuz Adres alım sorunu hakkında ,

  Tarafımıza iletilen 5638033 talebiniz ile ilgili Müşteri Hizmetleri Ekibimiz sizleri bilgilendirmiştir.

  Öneri ve taleplerinizi, 444 99 99 Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ve www.yurticikargo.com İletişim sayfasından bizlere iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri