30 Mart 2015

Yurtiçi Kargo Müşterilerine Gayriciddi Yaklaşan Kargo Firması!

İzmir/Seferihisar şubeniz hakkında sizleri defalarca uyarmamıza rağmen hiçbir yaptırım uygulamadığınız için öncelikle sizlere teşekkür ederim. İstanbul'dan gelen gönderileri tarafımıza 4. sonunda teslim eden şubenizi aradığımız zaman "gönderiniz acil ise gelin şubeden teslim alın, biz o bölgeye haftanın belirli zamanlarında teslimat yapıyoruz" diyebilecek kadar rahatlar. Bu arada yanlış anlaşılmasın şubeniz ile aramızdaki mesafe sadece 4 km. Bu nahoş durum ile ilgili sizlerden herhangi bir geri bildirim alamadık. Bu yüzden kurumsal müşteri olarak sözleşmemizi feshederek başka bir kargo firması ile çalışmak durumunda kaldık.

Orkun 45 Okunma

Cevaplar

  • Orkun03 Nisan 2015

    Hepsiburada.com sitesinden aldığım 906695174762 kargo takip numaralı ürün 31.03.2015 tarihinde gönderilmesine rağmen 03.04.2015 halen teslim edilmedi. Sizin aldığınız aksiyon bu mudur? Gerçekten şubenize uyguladığınız yaptırımların karşısında saygıyla eğiliyorum.

  • Orkun01 Nisan 2015

    Merhabalar, göndermiş olduğunuz yazıda sadece " tarafımıza iletmiş olduğunuz gönderi hakkında gerekli aksiyonlar alınmıştır. İlginizden dolayı teşekkür ederiz" yazıyor. Alınacak aksiyonlar hakkında hiçbir yazılı açıklama yapılmadı. Soyut ya da somut hiçbir adım atılmadı. Tamamen sorunu geçiştirmeye yönelik yuvarlak kelimeler kullanıyorsunuz. Cevabınızı okuyan kullanıcılar sorunu ne kadar hızlı çözdüğünüzü zannedecek. Oysa ki sorun devam etmektedir.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi01 Nisan 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön