Yurtiçi Kargo Müşteri Temsilcileri Etkisiz Eleman!

Elçin T. |

Şubenin kargomu getirmeyip bekletmesi nedeni ile müşteri temsilcilerini aramış, onlarında benden çaresiz olmasından dolayı 2516572 no'lu şikayetimi siteye yapmak zorunda kaldım.

Sitede yayınlanan şikayetimden sonra etkisiz (7 km mesafeye 5 günde kargoyu ulaştıracak yetkiye sahip olmayan) müşteri temsilcileri 23.06.2014 pazartesi günü kargonun ulaşacağını söylemesine rağmen kargo hala gelmedi. Verdikleri sözde yine durmadılar.

Lügatte sözüne güvenilmeyen kişiye ne denirse ki firma adına konuştukları için Yurtiçi Kargo denildiğinde aklıma artık ilk gelen kavram budur. Eğer firma tarafından bir cevap verilecekse bilgilendirdik demesinler, neler yaptıklarını yazsınlar.

Benim için pişmanlıktır...

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Geç Teslimat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Elçin T.
  26 Haziran
  23:00

  Umarım bir gün yapılan işlemleri yazarlar, herkes öğrenir. Yapılanı ben söyliyeyim maaşlı personel soyliyemiyor. Maalesef hiç bişey, şube 6.gün keyfe kader getirdi. Şube 3 - 0 müşteri hizmetleri. Başlığı birkez daha ne kadar doğru açtığıma emin oldum :(

 • 24 Haziran
  13:10

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri