Yurtiçi Kargo Müşteri Memnuniyeti Sıfır!

Muhammed A. |

23. 07. 2013 Tarihinde Elazığ'dan tarafımıza bir koli yaş (Kuru kayısı değil) kayısı gönderildi. Kargo bir gün sonra tarafımıza hoşaf olarak teslim edilmek istendi ama teslim almayıp tutanak tutturduk. Ürün yolda taşınırken oradan oraya savrulup atıldığından olsa gerek kutu yırtılmış içindekilerin suyu akmış resmen koli çamura dönmüş vaziyette idi. Önce Müşteri hizmetleri ile görüştük. Konuyu anlatır bir dilekçe ile faks çekmemizi söylediler.

Faks çektik garanti olsun diye bir gün sonra bir daha faks çektik. Akıbeti hakkında defaaten aramamıza rağmen hiç bir dönüş olmamıştır. Olayın üzerinden 3 ay geçti Bölge Müdürlüğünden C** Bey ile görüştük. Dönüş yapacağını söylemesine rağmen o da dönmedi.

Etiketler :

Hasarlı/Eksik Kargo Teslimi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhammed A.
  22 Aralık
  22:14

  23.07.2013 tarihinden bugüne tam 5 ay geçmesine rağmen bu firma 1 arpa boyu yol almamıştır. Hakkımızı nasıl arayacağız. Mahkeme ye mi başvuralım? Artık sikayetvar.com sitesine yazmamız da fayda etmiyor adamlar burayı okuyup çıkıyorlar.

 • Muhammed A.
  17 Kasım
  23:19

  Çözüm ile alakalı herhangi bir adım atılmadı. Şuana kadar gördüğüm en vurdumduymaz kargo firmasıdır. Müşteri memnuniyeti sıfır bir firmadır. Bu iş çözülene kadar burada ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde bunu dile getirmeye devam edeceğim.

 • Muhammed A.
  28 Ekim
  20:25

  Sadece telefon açıp bilgi veriyorlar çözüm için zerre kadar bir adım atmıyorlar.

 • 28 Ekim
  14:12

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.  Saygılarımızla,  Müşteri İlişkileri