05 Şubat 2016

Yurtiçi Kargo Müşteri Memnuniyeti Anlayışı...

30/01/2016 tarihinde adrese teslim olarak gönderilen kargo 01/02/2016 tarihinde İstanbul Şirinevler teslim birimine ulaşmış ve dağıtıma çıkmıştır. Ancak tüm gün boyunca adreste olmama karşılık adreste bulunmadığım gerekçe gösterilerek tarafıma teslim edilmemiştir.

İddiaya göre sözde gelen kurumun çalışanı adrese not bırakmıştır. (Not hala bulunamadı) Bu konu karşısında kurum ile kurduğum iletişim neticesinde dört gündür bir sonuca varılamamıştır. Konu hakkında arayan sözde yetkili ise konuyu sonuca bağlamaktan uzak çözüm önerisi sunmaktansa konuyu kapatmak çabasındadır.

Oysa ki kurumdan tek talebim kargonun adrese tekrar gönderilmesidir. Slogan olarak ''Söz verdiğimiz gibi '' iddialı bir tabir kullanılmakta ancak bundan çok uzak olunduğu aşikardır. 6052 sayılı Tüketici Haklarının Korunması Kanunu 13. Maddesi ''Ayıplı Hizmet'' başlığında İl Tüketici Hakem Heyetine başvurulacaktır.

Emre 188 Okunma

Cevaplar

  • Emre 06 Şubat 2016

    Kuruma ilettiğim şikayetlerim sebebiyle kurumun yetkilisi beninle iletişime geçti ve kargonun 06/02/2016 tarihinde tarafıma ulaştırılacağını taahhüt etmesine karşılık. Kargonun hala teslimata çıkarılmadı bilgisini müşteri hizmetlerinden aldım. İlgili şubeye telefon ve mail kanalıyla ulaşmaya çalışıyorum ancak telefonlar cevapsız gönderilen maille ise cevap verilmiyor. Memnuniyetsizlikte bir numara bir kurum olma yolunda emin adımlarınız için teşekkürler Yurtiçi Kargo

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön