24 Mart 2015

Yurtiçi Kargo Müşteri Mağduriyeti!

Yurtiçi Kargo Trabzon Tanjant şubesi seferdir internetten aldığım siparişi herhangi birine teslim edemedi, evde bulamayınca arama, komşuya bırakma gibi bir yardımları da yok. Telefonla bunları sorduğumda sizden başkasına teslim edemiyoruz deyip iki seferdir şubeye giden anneme kargom teslim ediliyor. Üçüncü siparişim için bugün ilk defa arandım. Bir umut bakkala bıraktırırım diye telefonu açtım ama yine geldik bulamadık Tanjant şubemizden alır mısınız dediler. Annem gittiğinde burada siparişiniz yok denmiş. Netten baktım siparişim Tanjant şubesinde görünüyor. Adıma kargo geldiğine bile bakamayacak teknolojiye sahip bir firma. Keşke bazı siteler sadece Yurtiçi Kargo seçeneği sunmasa.

Aybegüm 67 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi26 Mart 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında yazılı açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

  • Aybegüm24 Mart 2015

    Bugün iki kere aradım, ikincisinde konuştuğum çalışan kargoyu bir kenara ayırdığını, akşam başka bir yere gittiğini ve akşam orada bulunan çalışanların bundan haberi olmadığını söyledi, tekrar gelip almamızı söyledi, kendi hataları olduğu için dağıtıma tekrar çıkmaları gerektiğini söyledim olumsuz cevap aldım. Gerçekten müüşteri ancak bu kadar mağdur edilebilir ve bu kadar umursanmaz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön