21 Mayıs 2015

Yurtiçi Kargo Müşteri İlgisi ve İş Yapmama!

Saltak şubesine internetten bakıldığında iletişim için birkaç farklı telefon numarası olmasına rağmen gün içinde bir türlü ulaşılmıyor ve yoğunluktan olduğu söyleniyor tamamen yalan. Ayrıca vermiş olduğum kargo adresinde belirgin bir hata olmamasına rağmen bir türlü alıcıya ulaşamadı ve bunun yanında bu hatayla ilgili bilgilendirme yapılmadı.

Şube es kaza telefonumu açtığındaysa (3 gündür arıyorum 1 kere açıldı) kargoyla ilgili bilgi istedim oradaki çalışan bayan zorla bilgi verdi sanki o derece bir yaklaşımı vardı ve bunun yanında dağıtıma çıkan araç hakkında nerede olduğuna dair bilgi aldım ve alıcı adrese çok yakın olmasına rağmen gidilmedi o gün ben gidilip kargo teslim edilir sanmıştım.

Ebubekir 143 Okunma

Cevaplar

  • Ebubekir16 Eylül 2017

    vallahi eğer kargo dükkanınıza yakın adreste bir teslimatsa zil çalındır ayağı yapılıp salağa yatılıyor ve zorla gelip şubeden alıyoruz harika yapıyorsunuz işinizi.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi21 Mayıs 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön