Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Yetersizlikleri!

Salih D. |

Yurtiçi Kargo kadar sıkıntılı bir firma henüz görmedim. Bir kargo gönderdim (F493046 belge numaralı) sorunların ardı arkası kesilmiyor. Müşteri hizmetleri açıklama yapmaktan yoksun bir şekilde dönüş yapıyorlar ve sorunun çözümü adına hiçbir cevap vermiyorlar.

Telefonu kapamanın derdindeler. Olmaz olası bir iç prosedürleri var bunda ne olduğunu kimse bilmiyor. Sabah arayan yetkili olduğunu söyleyen dahi açıklayıcı bilgiler veremiyor. Sürecin devamı nasıl olacak diye soru sorduğumda verilen cevap "Firma prosedürü gereği bilgi veremiyoruz size tekrar dönüş yapılmayacak" gibi talihsiz bir açıklama ile karşı karşıya kaldım.

Müşteri (eski) benim sorum çözüldü mü benim bilgim olamayacak. Çok mizahi! yaklaşım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Davranış Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Salih D.
  07 Mayıs
  17:35

  Müşteri hizmetleri ile görüşmemiz yarıda kesildiği için sürecin çözümüne dair bilgi alamadım. Yazılı olarak açıklama yapılacağını da söylenmedi. Yazılı açıklama elime ne zaman ulaşcak çok merak ediyorum. Eğer adresime yollanacaksa Yurtiçi Kargo haricindeki bir taşıma firması ile taşınır diye ümit ediyorum.

 • 07 Mayıs
  17:27

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır.  Saygılarımızla  Müşteri İlişkileri