Yurtiçi Kargo Müşteri Bozuk Para Vermek Zorundaymış!

Vildan Ö. |

Yurtiçi Kargo'yla 3 yılı aşkın çalışıyorum. Çeşitli sorunlar yaşadığım halde sonuçta iş, emek var diyerek boş veriyordum ama boş vere vere bunlar daha da sorun yaratıyor. Değiştireceğim. Sürekli kargo alıcısının evde olduğu halde, faturaya telefonunu yazdığım halde beni arayıp" alıcı evde yok" dediklerinden sonra; alıcıyı arıyorum. Evde ya. Beni arayana kadar alıcıyı ara. Bu sorun sürekli yaşandı ve öğrendim ki o gün o semte kargo gitmek istemeyince böyle bir bahane uyduruyorlar.

Sonra müşteri şubeden teslim alıyor. Kargo geldiğinde ödemesini yapıyorum, para üstü yapılmıyor. Neymiş müşteri parayı bozuk vermek zorundaymış. Resmen insanı çileden çıkarıyorlar.

Etiketler :

Teslim Personel Davranışı Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Vildan Ö.
  22 Temmuz
  17:16

  evet genel müdürlük çok anlayışlı arıyorlar ilgileniyorlar. sorunlar bazı çalışanlarda . bugünde müşterime gönderdiğim kargo kayıp olduğu için müşterim satıştan vazgeçti . mecbur olmasam şuan yurtiçiyle çalışmazdım. mecburiyetim kalkınca çalışmamı sürdüreceğimi sanmıyorum.

 • 17 Temmuz
  10:42

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.  Saygılarımızla,  Müşteri İlişkileri