16 Ağustos 2016

Yurtiçi Kargo Muratpaşa Şubesi Elemanları.

Yurtiçi Kargo Muratpaşa şubesinden çalışanlardan, müşteri temsilcilerinden şikayetçiyim! Kargom için beni arıyorlar duymadım telefonu kendilerine 15 dakika sonra geri dönüş yapıyorum. Telefonumu açmıyorlar. Kendileri bana 1.5 saat sonra dönüş yapıyorlar "kargonuzu şubeden" alabilirsiniz. Güvenliğe soruyorum kapıma not bile yok. Biz geldik kamara kayıtlarına bakın telefonuma cevap verseydin bir daha kargo dağıtıma çıkmayacak, benimle hakarete varan konuşmalar yapıyorlar. 4 saat müşteri temsilcileriyle görüşüyorum onlar da aynı şeyi söylüyorlar. Ben kadın olarak kolilerimi nasıl alayım, kim bana yardımcı olacak ve bunlar nasıl müşteriye yardımcı oluyorlar? Nasıl Yurtiçi Kargo güven taşıyor 4 saat telefon konuşmalarıma harcadığım para, size yazık!

Nedir yani neyin inadı? Oradaki personel mi ben mi haklıyım?

Serpil 33 Okunma

Cevaplar

  • Serpil17 Ağustos 2016

    Yurtiçi Kargo Muratpaşa şubesinden çalışanlardan yurt içi müşteri temsilcilerinden şikayetçiyim! Kargom için beni arıyolar duymadım telefonu kendilerine 15 dakika sonra geri dönüş yapıyorum. Telefonumu açmıyorlar. Kendileri bana 1.5 saat sonra dönüş yapıyorlar kargonuzu şubeden alabilirsiniz. Zilime güvenliğe soruyorum kapıma not bile yok. Ama beni yalancı çıkarıyorlar! Biz geldik kamara kayıtlarına bakın telefonuma cevap verseydin bir daha kargo dağıtıma çıkmayacak benimle hakarete varan konuşmalar yapıyorlar. 4 saat müşteri temsilcileriyle görüşüyorum onlarda aynı şeyi söylüyorlar. Ben kadın olarak kolilerimi nasıl alayım yurt içi kim bana yardımcı olacak ve bunlar nasıl müşteriye yardımcı oluyorlar nasıl Yurtiçi Kargo güven taşıyor 4 saat telefon konuşmalrima harcadığım para size yazık bu devirde para kazanmak size ağır gelmiş! Nedir yani neyin inadı oradaki personelmi ben mi haklıyım! !

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi16 Ağustos 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön