19 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Muhatap Yok!

Kargomuzu bir türlü teslim etmediler. Dün İzmir'e gelen kargo teslim edilmedi ve bugün teslimata çıktığı yazılmış ama saat 16:24 itibariyle teslimat yapılmadı. Şube telefonundan genel merkeze kadar her yeri aramama rağmen muhatap yok. Müşteri hizmetleri telefonu kapanıyor. Hayatımda bu kadar kötü bir hizmet görmedim. Gelen kargocular zile basmak yerine kapıya kağıt bırakıp gidiyorlar. Ağır bir kargo ise zaten kargolama için ödediğiniz paranın üstüne bir de nakliye ödemek zorunda kalıyorsunuz. 42 yaşındayım ve uzun zamandır kargo şirketleriyle hem ticari hem de şahsi olarak çalışıyorum. Bu kadar vurdumduymaz bir şirket görmedim. Adı var kendi yok. Yazık.

Koray 159 Okunma

Cevaplar

  • Koray 24 Ekim 2016

    Kargomu şubeye gidip kendim aldım. Sanki kapıya teslim edilmiş gibi bildirim yaptılar. Bir sonraki kargoya kadar verdikleri cevabın beni mutlu ettiğini düşünüyorlar. Benim bu şirket hakkındaki görüşlerim değişmedi. Mümkün mertebe kendileri ile çalışmayacağımı bilmelerini isterim. Unutmayın ki 1 müşteri 1000 kişiyi getirir ya da götürür. Tek işleri olan "kargo taşımacılığı" konusunda şirket, kendini epey geliştirmeli.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi19 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön