19 Nisan 2013

Yurtiçi Kargo Muhatap Yok!

Aldığım 47" tv'yi firmaya iade etmek istiyorum ve bunun için toplamda 1 hafta sürem var ve bugün 4. gün. Firmanın Yurtiçi ile anlaşması olduğu için Yurtiçi ile göndermem gerekiyor. Fakat dün Yurtiçi kargoyu sabah 8'de akşam ise 4 ve 6'da arayıp 3 kez kayıt bırakmama rağmen ürünü almaya gelmediler.

Gündüz arıyorum şube telefonları açmıyor, akşam ne şube ne çağrı merkezi telefonlara cevap vermedi. Biraz önce defalarca aradım şube yine cevap vermiyor. Çağrı merkezi ise şubeye yönlendiriyor. Eğer tv'nin iade tarihi geçer ise Yurtiçi Kargoyu mahkemeye verip ihmali olanlar hakkında suç duyurusunda bulunmayı düşünüyorum.

Hasan 32 Okunma

Cevaplar

  • Hasan19 Nisan 2013

    Benimle herhangi bir görüşme yapılmamıştır. Bugün şubeye gidip ürünü kendim teslim ettim. Şubedeki çalışanlar çok saygısızlar. Verebildikleri tek cevap "biz arkadaşlara söylüyoruz..." cümlesidir. Çözüme yönelik hiçbir aksiyon alınmamıştır. Firma yazılı olarak herhangi bir açıklama da yapmamıştır.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi19 Nisan 2013

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön