Yurtiçi Kargo Morhipo.com'dan Aldığım Ürünlerin Paketleri Açılmış!

Elif A. |

19.05.2014 tarihinde Morhipo.com'dan aldığım 3 adet babet ayakkabım 30.05.2014 tarihinde elime ulaştı. Yalnız normal şartlarda Morhipo'nun ürünleri yerleştirdiği bir kutusu vardır.

Ürünlerim onun içerisinde değildi ve babet kutularım ezilmişti. Ürünlerimden bir tanesi hasarlıydı ve iade ettim. Şikayetimi Morhipo'ya da ilettim ama bu kargo konusunda kimseden bir geri dönüş alamadım.

Bağcılar - Arda şubesi ve Morhipo.com bu konu ile ilgilenmeli. Paketleme hatası varsa Morhipo değilse Yurtiçi Kargo sorumludur bundan.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Hasarlı/Eksik Kargo Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Elif A.
  06 Haziran
  16:58

  Gerekli olarak yapılan şey, telefonumdan arayıp herhangi bir bilgi vermemekse doğrudur aradılar. İlk aradıklarında ben göremedim geri aradığımda ise gerekli işlemler yapılacak denildi ama ne ürünü aldığım bayii hakkında bir bilgi istendi ne de başka bir şey.. Yazılı açıklama dediğiniz şeyi ise ben hiç göremedim.. Gerçekten çok ilgililer tebrikler..

 • 05 Haziran
  17:51

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Müşteri İlişkileri