Yurtiçi Kargo Mağduriyet Hakkında.

Anıl Ö. |

1046******gönderi numaralı kargom 09.07.2016 tarihinde 09:34 te dağıtıma çıkarıldığı ve 14:57 de tarafıma adreste bulunamadığından not bırakılmıştır şeklinde sisteme işlenmiştir. Kurumsal olduğunu iddia eden firmanıza asla yakışmamaktadır. Saha personelinizin keyfiyeti yüzünden resmen mağdur oldum. Ben 09.07.2016 tarihinde bütün gün evdeydim ve evimin olduğu sokağa herhangi bir kargo aracı girmedi bile. Komşularım buna şahittir, yahu ne notu, sokağa aracınız dahi girmedi nereden bıraktı bu notu gökten mi indirdi. Bir anda sisteme adreste bulunamadı şeklinde bir not düşüldü. Hukuki süreç oluşabilmesi durumunda söylediklerimin hepsi şahitlerle ve belgelerle sabittir. Oturduğum sokağa bakan kamera kayıtları dahil her şey incelensin. Mağduriyetimin derhal giderilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Anıl Ö.
  12 Temmuz
  09:26

  Şikayetim ile ilgili şöyle bir dipnot düşmek istiyorum. Beylükdüzü/İstanbul Yurtiçi Kargo şubesinde çalışan, çok samimi ve iyi bir insan olan gözlüklü bayan bi çalışanınız, inisiyatif kullanarak, akşam 22:30'da tarafıma teslim etti. Bence bu personelinizi çok iyi değerlendirin, çünkü kurumsal olduğunuzu iddia ediyorsanız, bu tarz personellere ihtiyacınız var. Akşamın 22:30'unda getirdi kargomu teslim etti ve çok güleryüzlü bir insandı. Kendisine teşekkürlerimi sunuyorum. Çağrı merkezinize kalsa biz böyle çalışıyoruz, yapacak bir şey yok modunda konuşup telefonu kapatıyorlar. Hele ki o saha çalışanlarınız, kargo dağıtım elemanlarınız tam bir nezaketsizlik, kültürsüzlük, etiksizlik örneği.

 • 11 Temmuz
  16:25

  Sayın,

  10468824**** nolu gönderiniz ile ilgili teslimat sorunu hakkında

  Tarafımıza iletilen 5921290 talebiniz ile ilgili Müşteri Hizmetleri Ekibimiz sizleri bilgilendirmiştir.

  Öneri ve taleplerinizi, 444 99 99 Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ve www.yurticikargo.com İletişim sayfasından bizlere iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetlerİ

 • Anıl Ö.
  11 Temmuz
  09:17

  Bu kargo firmasını kimseye asla ama asla tavsiye etmiyorum. Merdiven altı şirketler bile daha saygılıdır müşteriye. Güya bir de bunlar kurumsal. Yahu gönderi kodunu yazdım her şeyi yazdım, evime gelmediğiniz halde adreste bulunamadınız diye yalan söylüyorsunuz. Tabi kargo karşıdan ödendi, alacağınız yok ya o yüzden değil mi? Ben asla kalkıp şubeden alma ahmaklığına düşmeyeceğim. Yazıklar olsun sizlere.