28 Aralık 2013

Yurtiçi Kargo Limango'dan Yanlış Adres Almışlar!

20.12.2013'de 916184559737 gönderi takip numaralı kargom Limango.com.tr şirketi tarafından Marmaris'e gönderilmek üzere kargoya verildi. 8 gün kargo bekledik, gönderi takip servisinden sürekli takip ettik. Şube değişiklikleri gözüküyordu.

8 gün sonra aradım, adres yanlış geri gönderildi dediler. Limango hesabımdaki adrese baktım eksiksiz ve doğru. Limango'yu aradım, adresin nasıl yanlış yazıldığını öğrenmek için elle yazılmadığını direkt çıktı alındığını, orada yazan adresten başka adres olamayacağını söylediler.

Ben bu adresi her yerde kullanıyorum. Yurtiçi Kargo nasıl oluyor da yanlış adres alıyor, hadi aldı, telefon numaram var neden beni arayıp doğrusunu sormuyor veya şubeden alın demiyor?

Gizem 48 Okunma

Cevaplar

  • Gizem 30 Aralık 2013

    Sorun çözümü için hiçbir şey yapmadılar, şube çalışanlarının tutumu da oldukça olumsuz. Bir daha asla tercih etmem, kimseye tavsiye etmem.

  • Gizem 30 Aralık 2013

    Bana herhangi bir açıklama ya da sorun çözümü yapılmadı.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi30 Aralık 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön