Yurtiçi Kargo Limango'dan Yanlış Adres Almışlar!

Gizem K. |

20.12.2013'de 916184559737 gönderi takip numaralı kargom Limango.com.tr şirketi tarafından Marmaris'e gönderilmek üzere kargoya verildi. 8 gün kargo bekledik, gönderi takip servisinden sürekli takip ettik. Şube değişiklikleri gözüküyordu.

8 gün sonra aradım, adres yanlış geri gönderildi dediler. Limango hesabımdaki adrese baktım eksiksiz ve doğru. Limango'yu aradım, adresin nasıl yanlış yazıldığını öğrenmek için elle yazılmadığını direkt çıktı alındığını, orada yazan adresten başka adres olamayacağını söylediler.

Ben bu adresi her yerde kullanıyorum. Yurtiçi Kargo nasıl oluyor da yanlış adres alıyor, hadi aldı, telefon numaram var neden beni arayıp doğrusunu sormuyor veya şubeden alın demiyor?

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gizem K.
  30 Aralık
  15:24

  Sorun çözümü için hiçbir şey yapmadılar, şube çalışanlarının tutumu da oldukça olumsuz. Bir daha asla tercih etmem, kimseye tavsiye etmem.

 • Gizem K.
  30 Aralık
  15:20

  Bana herhangi bir açıklama ya da sorun çözümü yapılmadı.

 • 30 Aralık
  09:37

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.  Saygılarımızla,  Müşteri İlişkileri