08 Ocak 2015

Yurtiçi Kargo Kurye Talep Etmeme Rağmen Gelmedi!

Yurtiçi Kargo müşteri hizmetlerinden kurye talep etmiştim. Talebimin alındığını. Şube (Pendik) tarafından kurye gönderimi yapılmazsa tarafıma bilgi verileceği söylendi. Bir gün boyunca gelmelerini bekledim. Gelmediklerinden dolayı Aras Kargo'nun kuryesi ile gönderdim.

Normalde karşı ödemeli olarak gönderdiğim kargom. Alıcı şirketin sadece Yurtiçi Kargo ile anlaşması olduğundan Aras Kargo'ya ödeme yapmadı ve 35 TL kargo ücreti ödenmek zorunda kaldım. Mağduriyetimin giderilmesini konusunda bana yardımcı olur musunuz.

Erdem 93 Okunma

Cevaplar

  • Erdem09 Ocak 2015

    Yurtiçi kargo müşteri hizmetleri tarafından aranıp özür beyan edildi. Lakin özür mağduriyet giderildikten sonra mağdur duruma düşürüldüğü için yapılması gerekmektedir. Özür dilemek mağduriyeti gidermez. Pendik Şubesinin hatası konusunda cezalandırılmalı diye düşünüyorum çünkü aynı hatayı yapmamak için daha dikkatli olsunlar. Onlar tarafından bilgi verilmediğinden dolayıda düştüğüm mağduriyetin giderilmesi onlar tarafından yapılmasını istiyorum.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi09 Ocak 2015

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön