Yurtiçi Kargo Kurye Talep Etmeme Rağmen Gelmedi!

Erdem A. |

Yurtiçi Kargo müşteri hizmetlerinden kurye talep etmiştim. Talebimin alındığını. Şube (Pendik) tarafından kurye gönderimi yapılmazsa tarafıma bilgi verileceği söylendi. Bir gün boyunca gelmelerini bekledim. Gelmediklerinden dolayı Aras Kargo'nun kuryesi ile gönderdim.

Normalde karşı ödemeli olarak gönderdiğim kargom. Alıcı şirketin sadece Yurtiçi Kargo ile anlaşması olduğundan Aras Kargo'ya ödeme yapmadı ve 35 TL kargo ücreti ödenmek zorunda kaldım. Mağduriyetimin giderilmesini konusunda bana yardımcı olur musunuz.

Etiketler :

Adresten Teslim Almama Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdem A.
  09 Ocak
  16:37

  Yurtiçi kargo müşteri hizmetleri tarafından aranıp özür beyan edildi. Lakin özür mağduriyet giderildikten sonra mağdur duruma düşürüldüğü için yapılması gerekmektedir. Özür dilemek mağduriyeti gidermez. Pendik Şubesinin hatası konusunda cezalandırılmalı diye düşünüyorum çünkü aynı hatayı yapmamak için daha dikkatli olsunlar. Onlar tarafından bilgi verilmediğinden dolayıda düştüğüm mağduriyetin giderilmesi onlar tarafından yapılmasını istiyorum.

 • 09 Ocak
  10:32

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.  Saygılarımızla,  Müşteri İlişkileri