13 Şubat 2015

Yurtiçi Kargo Kurye Talebine Yerine Getirmeme!

Hepsiburada.com'da sedef sürgülü gardırop aldım. Ürün hasarlı yani ayıplı çıktı ürün ağır olduğundan adrese kargo talep ettim. Hepsiburada.com'un anlaşması olduğundan Yurtiçi Kargo'dan talep ettim. Fakat görevlileri defalarca Antakya Defne şubesini aramama rağmen sürekli bahaneler öne sürerek veyahut telefonlarımı açmayarak beni mağdur ettirdiler.

Bu durumu merkezlerine bildirmeme defalarca kayıt oluşturmama rağmen hiçbir şey değişmedi olay bununla da kalmayıp işin içinden sıyrılmak için Antakya Defne şubesi adresime geldiklerini belirtip benim kargoyu vermekten vazgeçtiğime dair sisteme bilgi girmişler. Bu şekilde şube işin içinden sıyrılıp benimle inatlaşma yoluna gitmişlerdir.

İbrahim 226 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim 20 Şubat 2015

    Açıklama dedikleri ne acaba arayıp 50 saniye. Bile dinlemeyip, sorunu çözdük dedikleri bu mu? Kardeşim ürünü ben kendi ellerimle teslim ettim gelip almadılar neyin sorunun çözdün sen bana da anlatır mısın? Adamlara şubenin ismini nerede olduğunu bile yazdım, yaptırımınız ne oldu şube de herkes yerlıyerınde durmakta aynı lakayıt davranışlar, milletin şikayeti bu şubeden devam etmektedir. Hangi sorunu çözdün sen ya arkadaşım söyler misin*? Klasik ezbere yazımlar devam ediyor.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi16 Şubat 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi16 Şubat 2015

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön