02 Ocak 2015

Yurtiçi Kargo Kurye Kargomu Almaya Gelmedi.

02.01.2014 tarihinde 09.40 civarında Yurtiçi Kargo çağrı merkezi ile görüşerek adresimden kargonun alınması için kayıt oluşturdum. Telefondaki bayan adres ve iletişim bilgilerini kaydettikten sonra kurye elemanlarının beni arayacağını söyledi.

Saat 16.30 gibi gelen giden olmayınca çağrı merkezini tekrar aradığımda tarafımdan oluşturulmuş bir kaydın olmadığını söylediler. Her görüşme 10 dakika sürdü. Nihayetinde yeni bir kayıt ile gönderimin bir sonraki gün alınabileceğini belirttiler. Hafta sonu olması sebebiyle gönderimi veremeyeceğimi söyledim. Şikayet kaydımı oluşturdum. Kargomun kesin gönderilmesi gerekiyordu. Çok önemliydi gönderilmesi. Biz nasıl güveneceğiz?

Muhammed 86 Okunma

Cevaplar

  • Muhammed 06 Ocak 2015

    Firma tarafından kesinlikle çözüme yönelik bir arama veya görüşme gerçekleştirilmemiştir. Sadece telefonla sorunu dinleyip araştıracağız dediler. Buradan yanlış bilgi veren bu firmayı kınadığımı belirtmek isterim. Beni mağdur eden bu firmaya hakkımı helal etmiyorum. İlgisizlik de diz boyu.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi05 Ocak 2015

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön