30 Ağustos 2013

Yurtiçi Kargo Kurye İstememe Rağmen Gelmedi!

44525 kampanya kodlu gönderimi internet üzerinden yapıp yine ödemeyi internet üzerinden yaptım daha sonra internet şubesinde açıklama kısmında "Çağrı Merkezi Gönderi Bilgilerini Adresinizden Gönderiyi Alacak YK Şubesine İletti." yazmasına rağmen kurye bugün gelmedi kargoyu almaya. ve bu işlem 12.57'de gerçekleşti. Ben yine de işlemi yapar yapmaz Karataş şubesini arayıp kurye istediğimi söyledim işimi sağlama almak için ama buna rağmen de gelmedi.

Bu benim Karataş şubesiyle yaşadığım ilk sorun da değil. Bugün gelecek diyorsunuz ve gelmiyor kurye. ben anlayamıyorum. Açıkçası mecbur kalmadıkça firmanızı tercih etmeyeceğim. Daha önce de dediğim gibi bu firmanızla yaşadığım ilk sorun değil.

Rasim 59 Okunma

Cevaplar

  • Rasim 03 Eylül 2013

    44525 kampanya kodlu internet gönderimin ücretini kredi kartıyla ödedim internet şubesinden ve kuryenin gelip alması şeklinde ayarladım. işlem yaptığım 29. 08. 2013 günü şubeyi de o gün bilgilendirmeme rağmen kurye gelmiyor ertesi gün geliyor şikayet yazmam üzerine. kargo adresimden alınıyor ancak bu sefer de gönderilmiyor, şubede bekletiliyor 3 gün. Hem de haber vermiyorlar ben şubeyi arayınca öğrenebiliyorum bu durumu. Bana şubeye gelmeniz gerekiyor diyorlar zaten evim uzak şubeye sizin hatanız yüzünden neden geleyim? ben zaten ödemeyi kredi kartıyla yapmışım ve de kuryeyle aldırmışım boşuna mı kurye çağırdım ben şubeye kadar gidecek olsam kurye çağırmazdım zaten. Bir müşterinizi kaybettiniz

  • Rasim 02 Eylül 2013

    30.08.2013 tarihinde kurye çağırıp kargoya verdiğim ürün Gaziantep'ten Kayseri'ye daha ulaşmadı. Ödemeyi internet şubesinden yapmama rağmen kargo takip no yansımamış. sadece açıklama kısmında "Devir" yazıyor. Takip no'yu bana ulaştırırsanız ve neden hala teslim edilmediğini açıklarsanız sevinirim. Daha önce de firmanızla çok sorun yaşamıştım bu nedenle yurtiçi kargo artık gönderi yapacağım zaman en son tercih edeceğim firmadır.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön