20 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Kurumsallık Bumu?

Gönderi takibi sisteminden aktarıyorum: 17.10.2016 tarihinde İstanbul'dan gönderilen koli, ertesi gün (18.10.2016) Manisa - Mesir şubesine ulaşıyor. Aynı gün 12:43'te dağıtıma çıkılıyor. Bu arada alıcıya SMS ile mesai saatleri içinde kolinin ulaştırılacağı bilgisi geçiliyor. 16:04'te yani henüz mesai bitmemişken "Teslim edilemedi. " (!) notuyla ve "İlk dağıtım gününde teslim sürecine başlanacaktır. " açıklamasıyla konu ertesi güne havale ediliyor. Ertesi gün yani 19.10.2016 tarihinde dünkü olay aynı şekilde tekrar ediyor ve teslimat gerçekleşmiyor.

İş yoğunluğu, personel yetersizliği, kolileri dağıtımdaymış gibi gösterip sistem üzerinden göstermelik not girişi vs. Şu aşamada beni ilgilendirmiyor. Bir daha kesinlikle Yurtiçi Kargo ile çalışmam, olur biter. Asıl rahatsız olduğum mesele, telefon aramalarımda hiçbir yetkiliyle muhatap olamamam ve gönderdiğim mailine yanıt alamamam.

İbrahim 67 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim 21 Ekim 2016

    Ayın 21'i ve koli hâlâ teslim edilmedi.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi20 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön