Yurtiçi Kargo Küçükköy Şubesi Hiçbir Zaman Zamanında Gönderi Yapmıyor.

Bahar K. |

Öncelikle internet siparişlerim Yurtiçi Kargo'yu kullandığı için mecburen bu şirketi kullanmak zorunda olduğumu belirteyim. Kişisel tercihim asla olamaz!

Küçükköy şubesiyle her zaman aynı sorunu yaşadığım için bu kez tedbirli davranıp önceden şubeyi arayıp teyit almak istedim. Çünkü internette dağıtımda olduğu gün içinde teslim edileceği bilgisi yer alıyordu. Gün içerisinde abartmıyorum 30 kez aradım bir kere bağlanmadı. Bunun üzerine çağrı merkezini arayıp derdimi anlattım. Bağlanmadığını, her defasında aynı sorunu yaşadığım için kendilerinden destek almak istedim. Sağ olsun çok yardımcı oldu, 2 ve 3'ü tuşlayın biz öyle ulaşıyoruz ihtiyacımız olunca. Şube çok yoğundur o sebeple açmıyorlardır diye de ekledi. Kısacası şubeye toz kondurmadı.

Medem çok yoğun ve yetişemiyorsunuz şubenizi arttırın, eve geldik yoktunuz numaraları bayatladı artık. Ne kalite ne güven kalmadı Yurtiçi Kargo'ya.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Temmuz
  16:19

  Sayın, K.

  21439023**** nolu gönderiniz ile ilgili teslimat sorunu hakkında

  Tarafımıza iletilen 6005053 talebiniz ile ilgili Müşteri Hizmetleri Ekibimiz sizleri bilgilendirmiştir.

  Öneri ve taleplerinizi, 444 99 99 Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ve www.yurticikargo.com İletişim sayfasından bizlere iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetlerİ