21 Temmuz 2016

Yurtiçi Kargo Küçükköy Şubesi Hiçbir Zaman Zamanında Gönderi Yapmıyor.

Öncelikle internet siparişlerim Yurtiçi Kargo'yu kullandığı için mecburen bu şirketi kullanmak zorunda olduğumu belirteyim. Kişisel tercihim asla olamaz!

Küçükköy şubesiyle her zaman aynı sorunu yaşadığım için bu kez tedbirli davranıp önceden şubeyi arayıp teyit almak istedim. Çünkü internette dağıtımda olduğu gün içinde teslim edileceği bilgisi yer alıyordu. Gün içerisinde abartmıyorum 30 kez aradım bir kere bağlanmadı. Bunun üzerine çağrı merkezini arayıp derdimi anlattım. Bağlanmadığını, her defasında aynı sorunu yaşadığım için kendilerinden destek almak istedim. Sağ olsun çok yardımcı oldu, 2 ve 3'ü tuşlayın biz öyle ulaşıyoruz ihtiyacımız olunca. Şube çok yoğundur o sebeple açmıyorlardır diye de ekledi. Kısacası şubeye toz kondurmadı.

Medem çok yoğun ve yetişemiyorsunuz şubenizi arttırın, eve geldik yoktunuz numaraları bayatladı artık. Ne kalite ne güven kalmadı Yurtiçi Kargo'ya.

Bahar 60 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi21 Temmuz 2016

    Sayın, K. 21439023**** nolu gönderiniz ile ilgili teslimat sorunu hakkında Tarafımıza iletilen 6005053 talebiniz ile ilgili Müşteri Hizmetleri Ekibimiz sizleri bilgilendirmiştir. Öneri ve taleplerinizi, 444 99 99 Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ve www.yurticikargo.com İletişim sayfasından bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetlerİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön