Yurtiçi Kargo Kötü Muamele!

Merve A. |

Çalışanları ve müdüresi kesinlikle karşıdakini insan gibi görüp muamele yapmıyorlar. Bana teslim etmeleri gereken ve 100 90 akşama kadar getireceğiz diyen kuruma yağmurun altında kendim gidiyorum almaya ve gördüğüm muamele çok çirkin.

Kimliğimi aldılar ve bana geri verme şekilleri ben kutuyu yerde açmaya çalışırken korgo kutumun üzerine doğru attılar. Teslim almadığım ürün için bana teslim formu imzalatmaya çalıştılar. Fatura adresimi ve teslimat adresimi ayrı seçtim ve kurum benim teslimat adresimi kendince tükenmez kalem ile karalamış ve fatura adresime götürmeye karar vermiş kargomu kenara ayırmış kendince...

Etiketler :

Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Merve A.
  20 Şubat
  17:54

  evet bir call center beni aradı biz bilgi verdi sorununuz kalmadı dedi ama ben sanmıyorum uyarıda bulunduklarını ki bulunsalar bile dikkate alınacağını yani sonuç ben gördüğüm çirkin muamele ile kaldım ki o insanların hala başka insanları mağdur etmeleri yanıma kar kalarak :( yazık birde müşteri hizmeti deniyor çok yazık.

 • 20 Şubat
  17:37

  Müşteriye telefon ile açıklama yapıldığında;

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri