27 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Kötü Hizmet...

Diğer bütün kargo firmaları gönderilerimi 1-2 iş gününde ulaştırır iken bu süre Yurtiçi Kargo'da 1 haftayı buluyor. Örneğin kodunu yazdığım son gönderim 3 gündür şubede tutuluyor, şehir merkezinde oturuyorum, evim şubeye 10 dakika, ona rağmen belli dağıtım günleri varmış, sadece o günlerde getirebilirlermiș. Evime daha yakın Yurtiçi Kargo'nun başka bir şubesi var fakat bölge müdürlüğünün kararına göre bu bölgeye o şube bakmıyormuș. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise, acil ise gidip şubeden alabilirsiniz, gibi parlak fikirlerle sorununa çözüm üretiyorlar. Kısacası firmanın müşteriye yaklaşımından, bölgedeki hizmetinden ve Adaşan şubesinden hiç memnun değilim.

Mehmet 163 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 02 Kasım 2016

    E-posta adresi üzerinden herhangi bir geri bildirim yapılmadı, telefonla arandım, müsait olmadığım için açamadım, bir daha da aramadılar, herhalde problemin kendiliğinden çözüldüğünü düşünüyorlar.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi28 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön