Yurtiçi Kargo Kocaeli'ni Terk Etti Haberimiz Yok Sanırım!

Olcay Ş. |

Özel bir siteden satın aldığım ürün 24.11.2014 tarihinde kargoya verildi ve 25.11.2014 sabahında Kocaeli Derince Şubesine geldi. 25.11.2014 tarihinde kargo takibinde yoğunluk nedeniyle gönderilemeyeceği yazıyordu. 26.11.2014 tarihinde yine aynı şey yazdı.

27.11.2014 tarihinde Derince şubenin telefon numarasını tüm gün boyunca yaklaşık 20 kere aramış olmamıza karşın telefonların tamamı yanıtsız kaldı. Oradan çözüm bulamayınca müşteri merkezini aradık. Ancak müşteri merkezide çözüm olacağına Kocaeli Genel müdürlüğüne yönlendirdi.

Kocaeli genel müdürlüğü tıpkı derince gibi, telefonları cevapsız bıraktı. Buradan anlamamız gereken Yurtiçi Kargo İzmit terk etti haberimiz yok sanırım...

Etiketler :

Şube Erişim Şube Personel Davranışı Geç Teslimat Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Kasım
  16:48

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri

 • Olcay Ş.
  29 Kasım
  14:24

  Bu standard cevabın her müşteri için yazıldığı ve yanıt olarak kabul edildiği bir şirket sanırım yurtiçi kargo.. Hiç bir aksiyon alınmadığı ve tarafımıza bilgi verilmediği gibi, bugün fırsat bulup gittiğim şubede aldığım yanıt bir o kadar hoş oldu. Bölge müdürü Cemil bey 20 gün bekleyen kargo olduğu bizimkine daha sıra gelmediği erken teslimat almak istiyorsak farklı bir kargo şirketini tercih etmemiz gerektini yurt içi ile çalışmamamız gerektiğini iğneli bir şekilde dile getirdi. Şimdi soruyorum yurt içi ile çalışılır mı, ve yurt içi kargonun bölge müdürü olarak sıfatlandırdığı kişinin yaptığı yediği ekmeğe hıyanet midir değil midir?