07 Mart 2015

Yurtiçi Kargo Kişiye Teslimat Yapılmadı!

504579948 No. 'lu gönderi isme teslim edilmesi gerekiyordu. Gönderi geldiğinde firma haber vermedi, daha sonra Güzelyalı şubeyi aradığmızda şube Fatih kolejine teslimat yapmadıklarını belirttiler, sebebini sorduğumuzda ise herhangi bir sebep bulunmuyordu. Tabi Güzelyalı şube görevlisi bayan böyle bir dille değil sanki dükkan kendininmiş tarzında konuşuyordu.
Daha sonra bayana teslimat yapmalarını aksi takdirde şikayet edeceğimizi belirtince görevli arkadaşı yönlendirdi, ancak yine kişi teslimi yapmadılar, güvenliğe çağırıp öyle teslim ettiler.
Belirtilen adrese teslimat yapıp yapmama tercihini bu Güzelyalı şubede çalışan bayan mı belirliyor?

Doruk 137 Okunma

Cevaplar

  • Doruk09 Mart 2015

    Firmanın cevabı:Şikayetvar.com sitesine iletmiş olduğunuz telefon numaranızdan size ulaşılamamıştır. Tarafımıza iletmiş olduğunuz şikayet hakkında gerekli aksiyonlar alınmıştır. İlginizden dolayı teşekkür ederiz. Benim cevabım: tedarikcilerimin 7/24 ulaşabildiği telefonuma ulaşamayan ve yine çözüm bulamayan y. İci kargoyu tebrik ediyorum.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi09 Mart 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında yazılı açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön