Yurtiçi Kargo Kırılan Eşya!

Eren S. |

Tekirdağ Çorlu'da ikamet etmekteyim İstanbul'dan aldığım malzememi Yurtiçi kargo ile gönderdiler. Fakat ürün geldiğinde kırıktı. Şubeden aldığım için teslim almadım tutanak tuttular almış olduğum malzemenin satıcısı ile görüştüm maddi hasarın kargo tarafından karşılanacağını kendilerinin herhangi bir bir iade alamayacaklarını ve yenisini göndermeyeceklerini söylediler firma çalışanları ise ödemenin 3 ay sonra yapılabileceğini söylediler.Çok uzun bir süre ve benim hiç zamanım yok dikkatli bir şekilde getirilseydi sıkıntı olmayacaktı ve ben hasarımın kısa sürede giderilmesini istiyorum. Bu durum beni gerçekten çok mağdur ediyor. Koskoca kurumsal bir firma ya yakışmayan hareketler bu yüzden şikayet ediyor ve ürünün ücretini talep ediyorum.

Etiketler :

Hasar/Kayıp Tazmini Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eren S.
  25 Ocak
  01:11

  5 ay oldu henuz gerı donus olmadı subeye gidiyorum onay beklediklerini soyluyolar. bolge mudurlugunu arıyorum telefona cıkmıyolar.. bu fırmadan kurumsal filan olmaz yaa..

 • 06 Eylül
  10:34

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Müşteri İlişkileri