08 Haziran 2013

Yurtiçi Kargo Keyfi Davranma!

İnternet üzerinden satış yapan bir firmadan telefon aldım. Ürün erken geldi. Yurt içi kargo görevlisi eve gelmiş ve ben olmadığım için şubeye gelin diye bir not bırakmış. Şubeyi telefonla aradım. Gelmeden önce müşteriyi aramıyor musunuz diye sorduğumda insiyatifimize kalmış diye cevap aldım.

Ben şuan evdeyim dediğimde ikinci defa gelmiyoruz diye cevap aldım. sonra müşteri hizmetlerini aradım aynı cevapları aldım. A*** kargoya baktığınız zaman eleman gelmeden önce telefonla arayıp evde misiniz değil misiniz diye soruyor. Ne zaman getirelim gibi durumlar söz konusu. telefondaki kişi konuşma tarzı hiç uygun değil.

Abdullah 60 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah 15 Haziran 2013

    gold sitesinden elektrikli süpürge aldım. Gold'taki üstün zekalı arkadaşlar kargo adres bilgilerimi ikamet adresimi ve yaşadığım şehri yazmış ancak adımı soyadımı yazmamışlar. kuryeyi dağıtan kişi evime geliyor ben olmadığım için beni telefonla arıyor kargonuzu teslim edeyim diye.bende evde olmadığım için sonra getirin dediğimde şubeden alın diye cevap verdi bana.ertesi gün şubeye gittiğimde ise şube adınız soyadınız yazmadığı için veremiyoruz dediler. eğer ben evde olsaydım kurye kargoyu bana verecekti. şimdi nasıl oluyorda kargo şubesi ad soyad olmayan kargoyu alıyor ve kurye ad soyad olmayan kargoyu teslim etmeye çıkıyor.bu nasıl çelişki.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi08 Haziran 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön