21 Eylül 2013

Yurtiçi Kargo Kendi Hataları Yüzünden Biz Uğraşıyoruz!

18.09 da Çayyolu şubesinden 1 var 1 yok firmasına teslim edilmek üzere giden eşim anlaşmalarının devam edip etmediğini sormuş. Hanım arkadaş ediyor demiş ve almış bugün Y** bey beni arayıp parayı ödemezsek kargonun iade edileceğini geri almak için de para ödememiz gerektiğini hiç de kibar olmaya bir şekilde söyledi. Daha önce de defalarca şikayet ettiğim Çayyolu şubesinin tavrı firmaya daha önce bildirmiş olmama rağmen maalesef değişmiyor.

Önemli olan kargo parası değil. Zaten kargoyu verirken eşim sormuş isteseler ödenecekti. Ben İstanbul'dayım eşim tekrar şubeye gitmek zorunda kalacak ve bir hatamız olmamasına rağmen biz uğraşıp bir de kaba bir tavırla karşılaşıyoruz.

Arzu 36 Okunma

Cevaplar

  • Arzu23 Eylül 2013

    Defalarca şikayet ettim .her seferinde gerekli işlemler yapılacak diye aranıyorum.telefon etmiş olmaları sorunumun çözüldüğü anlamına gelmiyor.somut bir iyileşme olmuyor.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön