09 Nisan 2013

Yurtiçi Kargo Kayıp Kargomun Ücretini İade Etmiyor!

İnternet üzerinden alışveriş sırasında satın aldığım ürün uygun olmadığı için 18. 03. 2013 tarihinde 307263907678 takip numarasıyla yurtiçi kargo İzmir Egekampüs şubesine teslim ettiğim ürün şubede kayboldu. Firma yetkilileri 15 günlük araştırma süresi olduğunu daha sonra kargo bulunamaz ise para iademin yapılacağını iletti fakat halen tarafıma yapılan bir dönüş bulunmamaktadır.

Çağrı merkezi ve egekampüs şubesi Ege bölge müdürlüğüne başvurmam gerektiğini iletiyor fakat 0232 4630573 nolu numara devamlı meşgul çaldığı için ulaşamıyorum. Kayıp olan ürünüm iadesinin tarafıma yapılmasını istiyorum.

Kübra 30 Okunma

Cevaplar

  • Kübra 10 Nisan 2013

    Şikayetin çözülmesiyle ilgili yaptığınız herhangi bir işlem bulunmamaktadır.Çağrı merkezinden tarafıma arama yapılıp halen kargomun arandığını iletmeniz bir çözüm değildir.09/04/2013 tarihinde ege bölge müdürlüğünden Emel hanıma dilekçe gönderdim.Bugun aranarak dilekçe göndermem gerektiğini tekrar iletmeniz firma içersinde birbirinizden bir haber olduğunuzu göstermekden başka birşey ifade etmemekdir.Sizden standart bir cevap yerine dilekçemin işleme alındığıyla ilgili bir bilgi dönüşü beklerdim.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön