Yurtiçi Kargo Kayıp Kargo!

Mesut E. |

07.11.2014 tarihinde İzmir Güzelyalı şube çıkışlı Alanya Damlataş şube teslim kargom hala ulaşmadı. İçerisinde iki adet pasaportum var yurt dışı çıkış vizesi yapılmış! Kargomun en son görüldüğü yer İzmir aktarma daha sonrası görünmüyor! İzmir aktarma, Antalya aktarma ve 4449999 aradım sana döneceğiz deniliyor ama hala bir arama yok. Antalya'da bir otelde yöneticiyim içerisinde pasaportlarım var acil yurt dışına çıkmam gerekiyor acil bir şekilde kargomu bulunması istiyorum!

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Kayıp Kargo/Gönderi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mesut E.
  18 Kasım
  09:42

  Pasaportlarım hala kayıp!!! izmir aktarma dan sonra görünmüyor!!! Bir kargo şirketi bu kadar sorumsuz olur, kamera kaydı yok mu? en son barkodu okutan saatte çalışan personel kimdi? Nasıl kaybolur bir haftadır sinirden sitresden uyku uyuyamıyorum!!! Bütün seyehat pasaport vize iptal edilen iş yaşadığım stres yüzünden hem kargo şirketine hemde kaybeden merkezde çalışan sorumlu personelden müdürüne kadar en ağır şekilde dava açacağımdan hiç şüpheniz olmasın! Ayrıca medya ya bu olayı aktaracağım!!!

 • 18 Kasım
  08:44

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.


  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri