Yurtiçi Kargo Kayıp Kargo.

Mehmet G. |

1012***** gönderi numaralı kargom 18.07.2016'da Yurtiçi Kargo Beykent şubesinden, Şişli 'deki teslimat adresine ulaştırılması için yola çıktı ancak aradan 8 gün geçtikten sonra Yıldız Posta şubesinden bana kargomun kaybolduğu bilgisi verildi. Konu ile ilgili olarak Yıldız Posta şubesinden S*** Hanım ile çeşitli defalarda görüşmeler yaptım, kendisi mağduriyetimin giderilmesi için mail gönderebileceğim ilgili şube yöneticilerinin mail adreslerini verdi ve ben de bu kişilere 01.08.2016'da mail attım ancak aradan 1 hafta geçmesine rağmen bu kişiler '"ilgileniyoruz" şeklinde dahi bir dönüş yapmadılar. Yurtiçi Kargo kayıp kargomun bulunması ya da mağduriyetimin giderilmesi konusunda çok yetersiz ve ilgisiz kaldı. Yurtiçi Kargo'dan şikayetçiyim ve kayıp kargomun tazminini talep ediyorum.

Etiketler :

Kayıp Kargo/Gönderi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet G.
  28 Eylül
  12:00

  Sevgili Yurtiçi Kargo Yetkilileri,
  son olarak yukarıdaki yorumlarda da görebileceğiniz gibi 8 Ağustos tarihinde "... Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup. " diye cevap yazmıştınız. Ancak bunun üzerinden yaklaşık 2 ay geçmesine rağmen bir daha da sizden haber alamadım. Sizin "çözüme yönelik işlem gerçekleştirme" yaklaşımınız böyle mi oluyor? Koskoca firmaya bu kadar yavaş işlem yapmak ya da belki de yapmıyor olmak, hepsini geçtim mağdur müşterinizi konu ile ilgili olarak hiç bilgilendirmemek yakışıyor mu?

 • Mehmet G.
  09 Eylül
  16:52

  8 Ağustos'ta, Yurtiçi Kargo müşteri hizmetlerinden beni arayarak kayıp olan kargom için tazminat sürecini başlatabileceğimi bildirdiler.ben de bunun üzerine İstanbul - Yıldız Posta şubesine giderek tazminat talebinde bulunduğum dilekçeyi kendilerine teslim ettim. Bu dediğim 12 Ağustos'ta gerçekleşti bugün ise 9 Eylül , yani aradan 1 ay geçti ancak yurt içi kargodan bu konu ile ilgili herhangi bir geri dönüş gerceklesmedi. Lütfen bu konunun durumu ile ilgili bana geri dönüş yapın.

 • 08 Ağustos
  18:01

  Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Yurtiçi Kargo Servisi AŞ

  Müşteri İlişkileri

 • 08 Ağustos
  17:59

  Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Yurtiçi Kargo Servisi AŞ

  Müşteri İlişkileri