Yurtiçi Kargo Kargoyu Yanlış Adrese Gönderme!

Mustafa Ş. |

Topkapı Martsan biriminden sözde Sultanbeyli adresime çıkış yapılan kargo; Hamidiye Mahallesi'ne gelmesi gerekirken Sultanbeyli'de hiçbir şekilde olmayan Hürriyet Mahallesi diye yazılıyor şube personeli tarafından. Sonra gönderenle görüşüp adresi düzeltin diyorum oradan da Beylikdüzü'ne hiç bizle alakası olmayan adrese yolluyorlar. Hem çifte fatura yol parası eklenerek olmayacak bir şey. Biz Sultanbeyli'deyiz, adresimiz belli, ürünü müşterimize ulaştıramadık, halen kargo yarın gelecek arayın orayı burayı diyorlar.

Bizi mağdur ettiler, kargo ortada yok, ne zaman geleceği belli değil. İstanbul içinde 2-3 günde bir kargo teslim edilemedi. Bu nasıl iş yahu; çıkış yerinde adresi olmayan bir mahalle yazıyorsun sonra o Sultanbeyli yerine tekrar Beylikdüzü'ne yolluyorsun. Olmaz acil bu malzememizi bize ulaştırın. Müşteri hizmetlerine bağlanmak çok büyük dert, alamadık bir türlü malzememizi.

Etiketler :

Başkasına Teslimat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Ş.
  30 Haziran
  10:42

  Müşteri hizmetleri aradı evet sorunum halen devam ediyor, size tekrar döneceğiz dediler dönen yok
  sultanabeyli tel şubenize ulaşamayız 0216 592 56 50 -51 magduriyetimiz giderilemedi bu nasıl iş sadece durumu dinlediniz kargo ortada yok şikayetten sonra görüştüğüm müşteri yetkisi kargo erken gelecek dedi halen yok üç gündür bir kargoyu İstanbul içinde teslim edemediniz

 • 29 Haziran
  15:53

  Sayın,

  110907776**** nolu gönderiniz ile ilgili teslimat sorunu hakkında

  Tarafımıza iletilen 5849026 talebiniz ile ilgili Müşteri Hizmetleri Ekibimiz sizleri bilgilendirmiştir.

  Öneri ve taleplerinizi, 444 99 99 Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ve www.yurticikargo.com İletişim sayfasından bizlere iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetlerİ

 • Mustafa Ş.
  29 Haziran
  11:15

  Şubeyle görüştüm hata yaparak adresi yanlış yazdıkları daha sonra da Sultanbeyli şubesinin tekrar hata yaparak Beylikdüzü adresine yolladığını söyledi ben mağdurum bugün öğlen gelecek dedi kargo ortada yok. Beylikdüzü neresi Sultanbeyli neresi Sultanbeyli şubenin telefonlarına bakan yok. Ücret konusunda çıkış ücreti ödeyeceğimizi söyledi ancak ben henüz emin değilim diğer kargolarla bazen zaman aşamasında sıkıntı oluyordu buraya verin dedik burada pişman olduk resmen bir adres nasıl doğru girmez diğer kendisine hatalı adres olarak gelen şube nasıl beylikdüzüne ürün gönderir aklım almıyor bu nasıl iş