04 Aralık 2014

Yurtiçi Kargo Kargoyu Teslim Etmeme Ve Yanlış Bilgilendirme!

Yurtiçi Kargo Sultanbeyli Şubesi 1 Aralık'ta Şişli'den gönderilen kargomu aynı il sınırları içerisinde günlerdir teslim etmiyor. Kargo 2 Aralık sabah saat 8.30'da Sultanbeyli'ye ulaşmasına rağmen 2 gündür kargo hem ulaştırılmıyor hem de yanlış bilgilendirme yapılıyor.

Kargo takip bölümünde 2 gündür yetkiliye ulaşılamadı notu düşülüyor fakat iki gündür adresteyim ve gelen olmadı. Kargoyu getirmeyip bir de adrese gittik evde yoktunuz mesajı yayınlıyorlar.

Ayrıca şubeye telefonla ulaşmak imkansız. Açan yok. Genel merkez dahi yardımcı olmuyor. Aynı il sınırları içerisinde böyle şeylerin olması gerçekten söyleyecek söz bırakmıyor bana. 2015 yılına gelmişken bu kargoculuk anlayışı kabul edilemez.

Volkan 171 Okunma

Cevaplar

  • Volkan13 Aralık 2014

    Şikayet var olmasa sorunlarımız çözülmeyecek gerçekten. Bir dahaki sefere yine aynı şeyleri yapacaklarını düşünüyorum. Umarım yanılırım.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi05 Aralık 2014

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön