25 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Kargoyu Teslim Etmeme...

Yurtiçi Kargo Türkkonut şubesine gelen kargom, dağıtım elemanının Sitemize daha önce gelip köpekle karşılaştığı gerekçesiyle dağıtıma çıkarılmayıp, telefon numarasından arama yapmayıp, üstelik yalan beyanla "geldik adreste bulamadık", "not kağıdı bırakıldı" gibi gerçek olmayan beyanlarla SMS gönderip kargomu gidip Şubeden almam istenmiştir. Telefonla Şubeye ulaştığımda ise dağıtıma çıkan eleman, adresin olduğu sitede köpek olduğunu bildiğini, bu nedenle içeri girmeyip sitenin ana giriş kapısına not bıraktığını, ama hangi kapı olduğunu sorduğumda cevap veremediğini, telefonla aradım deyip arama kaydı bulunmadığını belirtmiştir. Ertesi günü farklı bir kargom içinde aynı işlemi yaparak yani dağıtıma çıkarmayarak gelip Şubeden almamızı önermişlerdir. Konuyu hem Yurtiçi Kargo çağrı merkezine iki ayrı şikayet kaydı oluşturarak ilettim, hem de avukatım vasıtasıyla yasal işlemleri başlattım.

Doğan 97 Okunma

Cevaplar

  • Doğan04 Kasım 2016

    Adıma gelen gönderiye ait gönderi kodu bilgisini iletip adreste bulunduğumu, telefonumun açık olarak kendilerini beklediğimi ilettiğim, siteye ulaştıklarında beni aramaları halinde sitenin güvenlik görevlisine kendilerini karşılatıp konutuma kadar refakat etmesini sağlayacağımı söylediğim halde kargomu Yurtiçi Kargo Türkkonut Şubesine bizzat gelerek almam gerektiğini söylediler.

  • Doğan04 Kasım 2016

    Telefon ile arandım ancak yine de kargomun teslimi sağlanmadı, şubeye bizzat giderek almak zorunda bırakıldım.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi26 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön