14 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Kargoyu Teslim Etmeme.

Yurtiçi Kargo'dan 7 gündür kargo bekliyordum. Bugün bana bir SMS gönderildi şu yazıyor: adreste sizi bulamadığımız için Altınşehir şubesinden kargonuzu gelip alabilirsiniz. Eşim ev hanımı ve ben sınavlara hazırlandığım için bir aydır işe gitmiyorum. Site yönetimimize Yurtiçi Kargo'nun gelip gelmediğini sordum, bana bir Yurtiçi Kargo zarfı göstererek bu zarf site yönetimine gelmesi gerekirdi, bizi aradılar yerinizde yoksunuz gelip Altınşehir şubesinden alabilirsiniz dediler ve Altınşehir şubesinin her zaman yaptığı şey bunlar dediler.

Kargomu almak için Altınşehir şubesine gittim. Bir baktım bir kişi orada. Ben 3 gündür evdeyim nasıl adreste beni bulmadınız diyor çalışanlara. Yani Altınşehir şubesi bunu alışkanlık hale getirmiş herhalde. Şube içler acısı. Paketler özensiz bir şekilde yığılmış. Bir kargo numarası veriyorsun birisi acemice arıyor bulamıyor diğerine soruyor. Lütfen duyarlı ol.

Fikret 99 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi18 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön