Yurtiçi Kargo Kargoyu Teslim Etmeden Şubeye Götüren Personel.

Serkan B. |

Evden kesinlikle çıkmadığım halde ve güçlü kapı zili olmasına rağmen, notlu kargonuz var evde yoktunuz mesajı geldi, şubeyle görüştüğümde gelip almanız gerekmektedir dendi, şikayet için müşteri hizmetlerini aradım çünkü hem evdeydim hem art niyet vardı. 10 kiloya yakın bir kargoydu ve asansörsüz 3.kata çıkacaktı. Şubeyle görüştüler yarın için tekrar kargo çıkacak dediler. Ertesi gün kargo hala elime ulaşmayınca şubeyi aradım defalarca açmadılar, müşteri hizmetlerini aradım bu seferde ikinci bir kez kargo çıkışı yapılamaz dendi. Müşteri hizmetlerindeki personel ayrı konuşuyor.

Dağıtım elemanından şikayetçiyim Konya/Alaaddin şubesi.

Etiketler :

Geç Teslimat Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan B.
  13 Temmuz
  13:57

  Tekrar aradi müşteri hizmetleri ve şikayetimi yeniden kayda aldılar. Umarım sonuclanir ve mağdur olmalar azalir...

 • Serkan B.
  13 Temmuz
  13:05

  Şu anda 444 99 99 dan aradılar 2 caldirip kapadilar... Ben acana kadar çağrı bitti. Anlasilan kargo dagitan personelde, çağrı merkezide aceleci birisi caldirip kapatıyor birisi zile basmadan bastim gösteriyor pes...

 • Serkan B.
  13 Temmuz
  11:09

  tarafıma herhangi bir bildirim yapılmadı. Telefon ve web site uzerindende şikayette bulundum ama yurt ici kargo bu konudada çok sorunsuz çıktı.

 • 13 Temmuz
  10:05

  Sayın, B.

  Personel sorunu hakkında

  Tarafımıza iletilen 5941069 talebiniz ile ilgili Müşteri Hizmetleri Ekibimiz sizleri bilgilendirmiştir.

  Öneri ve taleplerinizi, 444 99 99 Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ve www.yurticikargo.com İletişim sayfasından bizlere iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetlerİ