22 Ağustos 2015

Yurtiçi Kargo Kargoyu Teslim Edilmiş Olarak Gösterme!

109284699112 gönderi kodlu kargo iki gündür şubede ve sürekli olarak dağıtıma çıkmasına rağmen bana teslim edilmiyor. Bugün baktığımda ise kargom teslim edilmiş görünüyor. Kargoyu ben teslim almadım. Bu olay daha önce de olmuştu yine İzmit Marina şubesiydi o da.

Sanırım belli teslimat süreleri var ve bunu aşmamak için böyle bir yola başvuruyorlar ve kargoyu teslim etmiş gibi gösteriyorlar. Kargoyu ben teslim almadım ve aramalarıma rağmen telefonlara çıkmıyorlar. Bu kadar sorumsuzluk olmaz kargomun bir an önce bana ulaşmasını istiyorum.

Sinan 277 Okunma

Cevaplar

 • Sinan24 Ağustos 2015

  İzmitte Yurtiçi Kargo tam bir rezillik kimseye tavsiye etmiyorum

 • Sinan24 Ağustos 2015

  Müşteri temsilcisi bugün 6 ya kadar teslim edileceğini söylediği halde kimse gelmedi tekrar müşteri hizmetlerini aradığımda bugün teslimat olmayacağı söylendi. Neden yalan söylüyorsunuz en başından beri beni oyalıyorsunuz çözüme dair en ufak bir adım atmıyorsunuz

 • Sinan24 Ağustos 2015

  Sorunum hala çözülmedi. Kargo şubesine gittim bu isimde kargo olmadığı söylendi.

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi24 Ağustos 2015

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

 • Sinan23 Ağustos 2015

  109284699112 gönderi kodlu kargo iki gündür şubede ve sürekli olarak dağıtıma çıkmasına rağmen bana teslim edilmiyor. Bugün baktığımda ise kargom teslim edilmiş görünüyor. Kargoyu ben teslim almadım. Bu olay daha önce de olmuştu yine İzmit Marina şubesiydi o da. Sanırım belli teslimat süreleri var ve bunu aşmamak için böyle bir yola başvuruyorlar ve kargoyu teslim etmiş gibi gösteriyorlar. Kargoyu ben teslim almadım ve aramalarıma rağmen telefonlara çıkmıyorlar. Bu kadar sorumsuzluk olmaz kargomun bir an önce bana ulaşmasını istiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön