Yurtiçi Kargo Kargoyu Teslim Edilmiş Olarak Gösterme!

Sinan Ş. |

109284699112 gönderi kodlu kargo iki gündür şubede ve sürekli olarak dağıtıma çıkmasına rağmen bana teslim edilmiyor. Bugün baktığımda ise kargom teslim edilmiş görünüyor. Kargoyu ben teslim almadım. Bu olay daha önce de olmuştu yine İzmit Marina şubesiydi o da.

Sanırım belli teslimat süreleri var ve bunu aşmamak için böyle bir yola başvuruyorlar ve kargoyu teslim etmiş gibi gösteriyorlar. Kargoyu ben teslim almadım ve aramalarıma rağmen telefonlara çıkmıyorlar. Bu kadar sorumsuzluk olmaz kargomun bir an önce bana ulaşmasını istiyorum.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sinan Ş.
  24 Ağustos
  18:34

  İzmitte Yurtiçi Kargo tam bir rezillik kimseye tavsiye etmiyorum

 • Sinan Ş.
  24 Ağustos
  17:57

  Müşteri temsilcisi bugün 6 ya kadar teslim edileceğini söylediği halde kimse gelmedi tekrar müşteri hizmetlerini aradığımda bugün teslimat olmayacağı söylendi. Neden yalan söylüyorsunuz en başından beri beni oyalıyorsunuz çözüme dair en ufak bir adım atmıyorsunuz

 • Sinan Ş.
  24 Ağustos
  15:34

  Sorunum hala çözülmedi. Kargo şubesine gittim bu isimde kargo olmadığı söylendi.

 • 24 Ağustos
  10:37

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Müşteri İlişkileri

 • Sinan Ş.
  23 Ağustos
  14:46

  109284699112 gönderi kodlu kargo iki gündür şubede ve sürekli olarak dağıtıma çıkmasına rağmen bana teslim edilmiyor. Bugün baktığımda ise kargom teslim edilmiş görünüyor. Kargoyu ben teslim almadım. Bu olay daha önce de olmuştu yine İzmit Marina şubesiydi o da. Sanırım belli teslimat süreleri var ve bunu aşmamak için böyle bir yola başvuruyorlar ve kargoyu teslim etmiş gibi gösteriyorlar. Kargoyu ben teslim almadım ve aramalarıma rağmen telefonlara çıkmıyorlar. Bu kadar sorumsuzluk olmaz kargomun bir an önce bana ulaşmasını istiyorum.