Yurtiçi Kargo Kargoyu Kaybediyor ve Hiçbir Sorumluluk Almıyor!

Olcay T. |

İstanbul Erenköy şubesine teslim ettiğimiz kargomuz kayboldu. Defalarca müşteri hizmetlerini aradık, şubeyle görüştük, genel müdürlüğe faks çektik ama Yurtiçi Kargo hiçbir şekilde sorunu çözmeye çalışmadı. Buraya "müşterimize gerekli açıklama yapılmıştır" gibi otomatik yorumlar yazılıyor ama hiçbir açıklama yapıldığı yok. Kargomuz tamamen Yurtiçi Kargo'nun hatası nedeniyle kayboldu, sorumluluk tamamen firmaya ait fakat çözüm için atılan en ufak bir adım yok.

Yurtiçi Kargo bu hatasını telafi etmek zorunda. Bir şey yapılana kadar yazmaya devam edeceğim. Buraya yazdıkları ve yazacakları otomatik cevapların hiçbir geçerliliği yok. Sorun çözülürse ben zaten yazarım.

Etiketler :

Kayıp Kargo/Gönderi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Olcay T.
  30 Mayıs
  16:19

  Erenköy şubesine teslim ettiğimiz kargonun kaybolmasıyla ilgili olarak Yurtiçi Kargo genel müdürlüğü ya da marmara bölge müdürlüğüne dilekçe göndermemiz istendi. Genel müdürlüğe iki adet faks gönderdim ancak cevap gelmedi. Faksın ulaşıp ulaşmadığını kontrol etmek için aradığımızda ya telefon hiç açılmıyor, ya da çağrı merkezine yönlendiriliyoruz otomatik olarak. Marmara bölge müdürlüğü de aynı şekilde. Telefon açılıyor fakat açan yok ve bu sırada görüşme ücreti kesiliyor telefondan. Daha kaç defa faks göndermem gerekecek acaba? Kargomuzu kaybettikleri yetmiyormuş gibi aylardır uğraştırıyorlar, sabrımızın sınırlarını zorladılar artık.

 • 29 Mayıs
  08:52

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.
  Saygılarımızla,
  Müşteri İlişkileri