Yurtiçi Kargo Kargoyu Gezdirdikten Sonra Alıcı Yok Dedi!

Murat Ö. |

Bir e- ticaret sitesinden sipariş verdim. Satıcı ürünü zamanında yolladı, fakat kargo firması 2 gün kargoyu gezdirdikten sonra yanlış bir beyan düzenleyip'alıcı yok' deyip sanal ortama yazı geçmiş. Oysa ben evde kargomu bekliyordum, telefon ediyorum telefonuma cevap vermiyorlar. Bu firmanın elemanları eve gelselerdi en azından bir zile basma nezaketinde bulunabilirlerdi, bu şubeden şikayetçiyim.

Daha öncede bana aynını yapmışlardı. Telefon ettiğimde beni terslemiş ve kargomu arabayla gidip kendim almak zorunda kalmıştım. Beni evde kargo bekleterek zamanımı çalıyorlar. Gökkuşağı- Fethiye-Yutiçi Kargo şubesi .

Etiketler :

Şube Erişim Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Ağustos
  09:52

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri

 • Murat Ö.
  29 Ağustos
  23:28

  sayın yöneticiler, yurtiçi kargonun gökkuşağı/bursa şubesi benim kargolarımı tam3 gündür gezdiriyor, genel merkezlerine mail attım, bugün döndüler akşama kesin gelecek dediler, akşam saat 19:30 da yine ihbar notlu diye sahte yazı geçtiler, iki gündür aynı şeyi yapıyorlar, oysaki ben evimdeydim telefonlarıma cevap vermiyorlar 0 224 242 78 80 nolu telefonu arıyorum cevap veren bile yok, bunlar tam bir sahteci ben mağdur oluyorum, satıcı mağdur oluyor ve bunlar para kazanıyor, bu durumun çözülmesini ve her nereye başvuru yapılacaksa yasal yönlendirmeleri bekliyorum, elimde bırakılmış ihbar notu bile yok, eve bile uğramıyorlar saygılar